Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Suszarka, odkurzacz, MP3, aby uspokoić dziecko
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Suszarka, odkurzacz, MP3, aby uspokoić dziecko

Suszarka, odkurzacz, MP3, aby uspokoić dziecko 7 lata, 4 mies. temu #4

• jotbe
  • Dumny Tatuś Łucji, Piotrusia i Błażejka
  • Oklaski: 0
Sprawdzony sposób na uspokojenie niemowlaka.
Może słyszeliście o tym, a może nie w każdym razie to nie mit

Kiedy dziecko zanosi się płaczem i wszystkie sprawdzone metody zawodzą...
Włącz suszarkę na najwyższe obroty w niedalekiej odległości od dziecka (oczywiście nie przy samym uchu). Ja trzymam suszarkę w odległości około 50 cm. Super jeżeli suszarka ma wyłącznik grzania.
W przypadku moich dzieci działał również odkurzacz (oczywiście w większej odległości) oraz najtańszy sposób mp3 (nagrana suszarka i zapętlona, aby nagranie trwało jak najdłużej).

Pozdrawiam

Odp: Suszarka, odkurzacz, MP3, aby uspokoić dziecko 7 lata, 4 mies. temu #11

• Bili
  • Oklaski: 1
Nie wierzyłam w to. Postanowiłam nie robić z mojego dziecka "wariata" żeby stać nad głową z suszarką...tak było do pierwszej kąpieli (a raczej drugiej). Podczas kąpania z suszarką w tle dziecko jest aniołem, ostatnio prawie zasnęła w wanience na przedramieniu swojego taty. To jest niesamowite!!!! Mąż próbuje jeszcze włączać okap w kuchni jak mamy tzw. sajgon

Odp: Suszarka, odkurzacz, MP3, aby uspokoić dziecko 7 lata, 4 mies. temu #14

• jotbe
Jeszcze dodam, jeden sposób dla tych wszystkich, którzy szykują się do wyjazdu samochodem.
Warto w radiu samochodowym ustawić taką częstotliwość, aby nie łapać żadnej stacji, a jedynie szum. Głośność ustawić według uznania, albo raczej efektów...
iiiii szerokiej drogi....

Odp: Suszarka, odkurzacz, MP3, aby uspokoić dziecko 7 lata, 4 mies. temu #28

• jotbe
Dołączam dźwięk suszarki nagrany i przerobiony przeze mnie w formacie MP3.
Długość nagrania to 20 minut wielkość to 13 MB z łagodnym podgłaśnianiem na początku i łagodnym ściszaniem na zakończenie utworu.
Można zapętlić w swoim odtwarzaczu

Plik załącznika:

Nazwa pliku: suszarka20min.mp3
Wielkość pliku: 14,239 KB

Odp: Suszarka, odkurzacz, MP3, aby uspokoić dziecko 4 lata, 8 mies. temu #47

specjalnie sie zarejestrowałem tylko poto aby pobrac ten dzwiek suszarki, ale jak to w polsce nic z tego mozna tylko odtworzyc, ehhh kocham takie strony lipa
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.11 sekundy

TAGI: szkoła rodzenia wrocław, ciąża, kurs rodzenia wrocław, przygotowanie do narodzin, położna wrocław