Polecamy

Reklama

Polecam KYLOS hosting

Sonda

Czy uważasz, że kurs szkoły rodzenia pomógłby Tobie w lepszym przygotowaniu się na narodzenie dziecka ?
 
Więcej artykułów…

Uprzejmie informujemy, że IV kurs szkoły rodzenia w roku 2023 rozpoczniemy 6 lipca 2023 roku. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do rezerwacji miejsc na stronie "ZAPISY".

Uprzejmie informujemy, że kolejny, II kurs szkoły rodzenia rozpoczniemy 31 marca 2015 roku. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do rezerwacji miejsc na stronie "ZAPISY".

Uprzejmie informujemy, że kolejny, II kurs szkoły rodzenia rozpoczniemy 29 marca 2016 roku. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do rezerwacji miejsc na stronie "ZAPISY".

Uprzejmie informujemy, że I kurs szkoły rodzenia w roku 2023 rozpoczniemy 3 stycznia 2023 roku. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do rezerwacji miejsc na stronie "ZAPISY".

Uprzejmie informujemy, że II kurs szkoły rodzenia w roku 2023 rozpoczniemy 2 marca 2023 roku. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do rezerwacji miejsc na stronie "ZAPISY".

Uprzejmie informujemy, że VI kurs szkoły rodzenia w roku 2023 rozpoczniemy 21 listopada 2023 roku. To doskonała okazja dla wszystkich przyszłych rodziców, aby zdobyć niezbędną wiedzę i przygotować się do przyjęcia swojego maleństwa na świecie.

Nasze zajęcia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy dostarczą Wam pełen zakres informacji dotyczących ciąży, porodu oraz opieki nad niemowlęciem.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do rezerwacji miejsc na naszej stronie internetowej, poprzez formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego im wcześniej się zapiszesz, tym większa pewność, że zapewnisz sobie udział.

Link do strony "ZAPISY":

Jeśli macie pytania lub potrzebujecie dodatkowych informacji, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Skontaktujcie się z nami drogą mailową lub telefonicznie, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania.

Jesteśmy pewni, że nasz kurs szkoły rodzenia pomoże Wam poczuć się pewniej i bardziej przygotowani na nadchodzący etap Waszego życia rodzinnego. Czekamy na Was!

TAGI: szkoła rodzenia wrocław, ciąża, kurs rodzenia wrocław, przygotowanie do narodzin, położna wrocław