Polecamy

Reklama

Polecam KYLOS hosting

Sonda

Czy uważasz, że kurs szkoły rodzenia pomógłby Tobie w lepszym przygotowaniu się na narodzenie dziecka ?
 

szkoła rodzenia wrocław Jadwiga Wolna Jestem położną z wieloletnim stażem zawodowym. Posiadam piętnastoletnie doświadczenie zawodowe, które zdobyłam m.in. w szkole rodzenia w przychodni przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu oraz w Szkole Rodzenia 9 miesięcy. Zdobytą wiedzę i doświadczenie postanowiłam wykorzystać, otwierając własną szkołę rodzenia. Mogę powiedzieć, że jest to moje „dziecko”, które ciągle się rozwija, daje mi wiele powodów do satysfakcji i wiadomości o ludziach, o ich potrzebach, radościach.
Kurs szkoły rodzenia ukończyłam w Łodzi u prof. Włodzimierza Fijałkowskiego, który był pionierem i założycielem szkoły rodzenia w Polsce.
Jestem aktywną położną. Ciągle rozszerzam swoją wiedzę i umiejętności. Uczestniczę w ogólnopolskich zjazdach, konferencjach i sympozjach, gdzie również mam okazję spotkać się z położnymi z całej Polski i wymienić się z nimi doświadczeniami zawodowymi.
Pracuję jako położna środowiskowa-rodzinna. Codziennie spotykam się „młodymi stażem rodzicami” i staram się rozpoznać ich problemy i im pomóc.
W latach 2005 i 2006 magazyn Mam Dziecko ogłosił plebiscyt pt. Położna z sercem. Zostałam w nim wyróżniona przez moje podopieczne. Zajęłam zaszczytne, 6 miejsce w kraju. Jestem dumna z tego wyróżnienia.
W szkole rodzenia przygotowuję Rodziców do szybkiego reagowania na problemy i ich rozwiązywanie, które przynosi im nowa sytuacja rodzinna.
W mojej pracy staram się być profesjonalna, uczciwa, ciepła, wyrozumiała i pomocna. Łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi, lubię ludzi, lubię z nimi pracować..

Praca z ludźmi to moja pasja.

TAGI: szkoła rodzenia wrocław, ciąża, kurs rodzenia wrocław, przygotowanie do narodzin, położna wrocław