Polecamy

Reklama
Reklama

Sonda

Czy uważasz, że kurs szkoły rodzenia pomógłby Tobie w lepszym przygotowaniu się na narodzenie dziecka ?
 

Podczas zajęć kursu szkoły rodzenia  doświadczona instruktorka szkoły noszenia dziecka w chuście podzieli się ważnymi informacjami na temat wiązania i używania chust. Uczestnicy kursu będą mogli zobaczyć i porównać różne rodzaje chust, materiały z jakich są wykonane oraz obejrzeć pokaz wiązania i noszenia dziecka w chuście.

chusty szkoła rodzenia

W naszej szkole podczas kursu rodzenia uczymy chronić nasze środowisko poprzez zajęcia ukazujące zalety pieluszek ekologicznych. Mamy, mają okazję poznać różne rodzaje otulaczków, wkładów. Dowiadują się co oferuje nasz rynek oraz jak należy tych pieluszek używać – praktyczne rady.

pieluszki eko

Zajęcia pomagają w doborze fotelika, jego instalacji i obsłudze.


W dzisiejszych czasach wiekszosc rodzin posiada samochód, w którym podrózuje dziecko. Noworodek juz ze szpitala do domu jedzie w foteliku. Dbajac o bezpieczenstwo Panstwa dziecka w czasie podrózy, Szkola Rodzenia Jadwigi Wolnej prowadzi w ramach kursu zajecia z ekspertem od fotelików samochodowych oraz wózków dzieciecych. Podczas zajec dowiedza sie Panstwo, czym nalezy sie kierowac podczas wyboru fotelika zapewniajacego bezpieczenstwo oraz jak poprawnie dokonac jego montazu w samochodzie. Ponadto ekspert odpowie na wszelkie nurtujace pytania dotyczace fotelików oraz wózków dzieciecych.

szkoła rodzenia wrocław

Nasza szkoła rodzenia serdecznie zaprasza przyszłe nowoczesne babcie, które aktywnie chcą przygotować się do nowej funkcji w swoim życiu. Podczas kursu babcie odświeżą i uaktualnią wiadomości o pielęgnacji noworodka i nauczą się wspierać młode mamy w karnieniu piersią. Szkoła rodzenia Jadwigi Wolnej pomaga całej rodzinie czynnie oczekiwać na narodziny nowego członka rodziny, pomaga również zachować zdrowe, przyjazne relacje rodzinne. Są to zajęcia dodatkowe dla chętnych osób

szkoła rodzenia wrocław babcie

TAGI: szkoła rodzenia wrocław, ciąża, kurs rodzenia wrocław, przygotowanie do narodzin, położna wrocław